Bayram tatilinde en çok  Antalya tercih ediliyor Bayram tatilinde en çok Antalya tercih ediliyor

BELEDİYE’NİN KURSLARINDA

KAYITLAR 18 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Başkan Ekicioğlu: “Kurslarımızla sosyal hayata zenginlik katarak farklılık da yaratmaya devam ediyoruz”

 

Kırşehir Belediyesi’ne bağlı Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ve Aile Yaşam Merkezi Güz Dönemi kursları için hazırlıklar tamamlandı.

Belediye Aile Yaşam Merkezi’nde açtıkları kurslarda sosyal hayata zenginlik katarak farkındalık oluşturduklarını belirten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak şunları ifade etti:

“18-30 Eylül 2023 tarihinde Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle yaptığımız ve Güz Dönemi için Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde kayıt alacağımız; Geleneksel El Sanatları, Görsel Sanatlar, Kişisel Gelişim ve Müzik dallarında kurslarımız başlayacak. Aile Yaşam Merkezi Güz Dönemi Kurs Kayıtları ise 18-29 Eylül tarihleri arasında alınacak. Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ve Aile Yaşam Merkezimiz, Güz Döneminde de kurslarına hız kesmeden devam edecek. Açtığımız kurslarımızın önceki dönemlerde de Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi gördüğüne şahit olduk. Kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katarak farklılık da yaratıyoruz. Kırşehir’in çağdaş bir şehir olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz “Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biri de kuşkusuz bu ve buna benzer kurs merkezlerimizdir. Kurslarımıza katılmak isteyen hemşehrilerimiz Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Kursları için 0386 502 00 02; Aile Yaşam Merkezi Kursları için ise 0386 212 83 59 – 0386 213 03 24 numaralar ile iletişime geçebilirler.” (HABER MERKEZİ)

 

Editör: İlknur öncü