Tarım arazisinde çıkan yangın söndürüldü Tarım arazisinde çıkan yangın söndürüldü

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, 24 saatte gelen 12 şehit haberinin ardından açıklamalarda bulundu. 

24 saatte 12 şehit haberi aldık diyen Başkan Kılıçaslan, "Kahraman Türk ordusunun sürdürdüğü Pençe Kilit Harekatı kapsamında Irak'ın kuzeyinde operasyon icra eden operasyonlarda 24 saatte 12 şehit haberi aldık. 

 Terör örgütü mensupları tarafından yapılan sızma girişimiyle alçak saldırı sonucu 12 vatan evladımız toprağa düştü. Yastığa başımızı rahatça koyup, geceleri rahatça uyuyorsak bedelini birileri ödediği için. Bu vatan toprakları uğruna gözlerini kırpmadan canlarını siper eden şehitlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Bu alçak saldırının hesabının devletimiz tarafından misliyle sorulacağından şüphemiz yoktur. Buradan tüm şehit ve gazi ailelerim adına talebimiz şudur ki; alçak terör örgütü destekçisi olan başta TBMM uzantısı olan malum parti olmak üzere tüm destekçilerinin cezalandırılması öncelikle vatandaşlıktan çıkartılması hatta gerekirse idam cezası getirilip terör örgütü destekçilerinin idam cezasıyla yargılanmalarını talep etmekteyiz. Sanmasınlar ki bize yapmış oldukları bu alçak saldırılarla korkutacaklarını ya da susturacaklarını düşünmesinler. Bizler bir ölür bin diriliriz. Yarınlarımız var olsun diye yarınlarından vazgeçenlerin değerli emanetleri sonsuza kadar başımızın tacıdır ölene kadar sahip çıkacağız and olsun. Bizleri derin acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, operasyonda yaralanan kahraman gazilerimize acil şifalar diliyorum. Aziz Türk milletinin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker