Kırşehirspor FK Başkanı Çağatay Han Torun ve Teknik Direktör Ekrem Al ile yöneticiler Mehmet Işık ve Murat Tekdoğan, Bucaspor maçı öncesi Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehirspor yöneticilerinden takımın son durumu hakkında ve sorunları hakkında bilgiler aldıktan sonra son maçında Bursaspor galibiyetinden dolayı takımı kutladı. 

GENÇLİKSPOR, POLATLI MAÇINA HAZIR! GENÇLİKSPOR, POLATLI MAÇINA HAZIR!

Başkan Ekicioğlu’na takıma verdiği katkılardan teşekkürlerini ileten Kırşehirspor Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, ligte aldıkları her başarısız sonuçlardan dolayı üzüldüklerini, ancak takımın son haftalarda oynadıkları futbolla çıkışa geçeceklerine inandığını söyledi.

Yeşil-beyazlı ekibimizin Teknik Direktörü Ekrem Al da takımın son durumu hakkında bilgiler aktardı ve Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na verdiği destek dolayı teşekkür etti.

Başkan Ekicioğlu, Bucaspor maçından da galibiyet alarak çıkış beklediğini belirterek, “2. Lig'de şehrimizi temsil eden futbol kulübümüze bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum” dedi. (HABER: SALİH HANÇER)