KIRŞEHİRSPOR Teknik Direktörü Ekrem Al, Pazar günü Ahi Stadyumu’nda Ligin 13.haftasında oynayacakları Bucaspor maçı öncesi gazetemizin Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, Bursaspor galibiyetinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, Bursaspor galibiyetinin anlamlı olabilmesi için Bucaspor’u mutlaka yenmeleri gerektiğini söyledi.

İşte liderin golcüsü İşte liderin golcüsü

Güneyket tesislerinde yapılan antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Kırşehirspor Teknik Direktörü Ekrem Al, “Geçtiğimiz hafta deplasmanda Bursaspor karşısında 6 puan değerinde bir galibiyet aldık. Ligde kötü bir gidişatımız vardı ve Türkiye kupasında ki Elazığ maçıyla başlayan galibiyet serimiz, Bursaspor maçında da devam etti. Güzel bir karşılaşma oldu ve maçın bitiminde 3 puanı alan taraf olarak büyük mutluluk yaşadık. Artık Bursaspor maçı geride kaldı. Önümüzde çok önemli bir Bucaspor maçı var. 3 puandan başka bir şey düşünmüyoruz. Taraftarlarımızın desteğini yanımızda hissedip galip gelen taraf olmak istiyoruz. Artık oyun anlamında da istediğimiz noktaya yavaş yavaş gelmeye başladık. Kalan maçlarımızda da puan kayıpları yaşamak istemiyoruz” dedi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)