Kırşehirspor As Başkanı Murat Tekdoğan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na bir kez daha teşekkür etti…

BAŞKAN EKİCİOĞLU’NDAN

BİN TARAFTARA, BİN BİLET!

Kırşehir’deki Yaz Okulları’nda  çeşitli aktiviteler sunuluyor… Kırşehir’deki Yaz Okulları’nda çeşitli aktiviteler sunuluyor…

TFF 2.Lig, Beyaz Grup’ta 20 Aralık Çarşamba günü Kırşehirspor’un kendi sahasında karşılaşacağı Zonguldakspor maçı öncesi hazırlıklar galibiyet üzerine kurulurken, yeşil-beyazlı ekibimizin Onursal Başkanı, en büyük destekçisi Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, taraftarlar için kulüpten bin adet bilet satın aldı.

Göreve geldiği günden bu yana Kırşehirspor’a maddi ve manevi her türlü desteği veren Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu sezon ligde istediği sonuçları alamayarak ligin küme düşme hattında yer alan yeşil-beyazlı ekibimize katkı sunmaya devam ediyor.

20 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’da Ahi Stadyumu’nda oynanacak Zonguldakspor maçı öncesi kulüpten bin adet bilet satın alan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu biletlerin taraftarlara ücretsiz olarak dağıtılmasını istedi.

Kırşehirspor As Başkanı Murat Tekdoğan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na bu jestinden dolayı teşekkür ederek, “Sayın başkanımız sağ olsun takımımıza maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemiyor. Bu sezon ligde istediğimiz sonuçları bir türlü alamadık. Ancak, son haftalarda aldığımız başarılı sonuçlarla tehlikeli bölgeden uzaklaşmaya başladık. İnşallah, Çarşamba günü kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız Zonguldakspor’u eli boş göndererek, 2. yarıya daha avantajlı bir şekilde girmek istiyoruz. Bu nedenle Zonguldakspor müsabakası bizim için 6 puan değerinde önemli bir maç. Bu maçta, büyük bir taraftar desteğine ihtiyacımız var. Sayını Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu bunu bildiği için bin adet bilet satın alarak kulübümüze ve taraftarlarımıza jest yaptı. Bu müsabaka öncesi stadyum girişlerinde bin adet bileti taraftarlarımıza ücretsiz dağıtacağız. Taraftarlarımızdan tek istediğimiz, 90 dakika boyunca centilmence takımımıza destek vererek 12. adam olduklarını bir kez daha göstermeleridir. İnşallah bu zorlu maçı kazanarak, küme düşme hattından hızla uzaklaşmak ve orta sıralarda yer almak istiyoruz. Tabi ki devre arasında da takımımızın eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yapmak içinde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bu nedenle maddi durumu iyi olan, Kırşehir’deki tüm hemşerilerimizi, sanayici ve iş adamlarımızı, tüccar ve esnaflarımızı, Sivil Toplu Kuruluşlarımızı, takımımıza maddi destekte bulunmaya davet ediyoruz” diye konuştu. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü