Kırşehirspor Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun ve Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, yeni Teknik Direktörü Ahmet Duman ile birlikte Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Cevizspor koptu geliyor: 8-1 Cevizspor koptu geliyor: 8-1

Başkan Çağatay Torun, takımın son durumlu hakkında Belediye Başkanı Ekicioğlu’nu bilgiler aktarırken bugüne kadar takıma verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Torun, “Kırşehirspor bugün 2. Lig’te oynuyorsa bunun tek mimarı Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’dur. Takımımızın her türlü sorunlarını ve ihtiyaçlarını karşılayan ve bizlerin her zaman yanında olan Başkanımıza ne kulübümüz adına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Yeni Teknik Direktörümüzle takımımızın bir ivme kazanacağına ve layık olduğu yere geleceğine inancımız tamdır” dedi.

Yaşanan bu değişikliğin Kırşehir FK'ya başarılar getirmesini temenni eden Başkan Ekicioğlu, yeni Teknik Direktör Ahnmet Duman’a ve ekibine yeşil-beyazlı ekipte başarı dileğinde bulundu. 

Teknik Direktör Ahmet Duman da Kırşehirspor Kulübü’ne gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kırşehir gibi güzel bir ilin tek profesyonel tek takımı olan Kırşehirspor’a geldiğim ve sizlerle birlikte olduğum için kendimi mutlu hissediyorum. Şu an takımımızın sıkıntılarını biliyor ve bu konuda hep birlikte gerek çalışmaya yapacağımıza inanıyorum. Yönetimin bu takımın başarısı için elini taşın altına koyduğu gibi biz de elimizi taşın altına koyduğumuzu herkesin bilmesini istiyorum. Yeni bir sayfa ve yeni bir heyecan. İnşallah hep birlikte bu takımın başarısı için çalışırız. Ben ve ekibim gittiğimiz her yerde toparlayıcı olduk. Gittiğimiz her takımın performansı yüzde 50 ise bunu yüzde 80’lere çıkardık. Arkamızdan kötü şeyler söyletmedik. İnşallah bunu Kırşehir’de de yaşatmak istiyoruz. Takımın son durumu hakkında bilgiye sahibiz. Kırşehirspor zor ligde zor günler geçiriyor. Elbette bu zorlukları hep birlikte aşacağız. Devre arasına kadar iyi puanlar toplarsak, arada mütevazi ve nokta transferlerle umulmadık yerlerde bu ligi noktalamak istiyoruz. Bu süreçte takımımıza iyi şeyler katmak istiyoruz. Burada başarılı olmak için her şeyimizi ortaya koyacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. İnşallah hep birlikte takımımızı en kısa sürede mayış olduğu yere çıkaracağız” dedi. (Haber: İLKNUR ÖNCÜ)