YAĞMUR SUYU HATTI

Emekli Albay Orkun Özeller Kırşehir'e geliyor Emekli Albay Orkun Özeller Kırşehir'e geliyor

ÇALIŞMALARINA DEVAM

 

Başkan Ekicioğlu: “Kırşehir’de yaşayan herkesin hizmetlerden eşit

bir şekilde faydalanmalarını sağlamak için hiç durmadan çalışıyoruz”

Kırşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, Âşıkpaşa Mahallesi Şehit Mustafa Şen Caddesi’nde Yağmurlama Hattı çalışmasını gerçekleştiriyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Çalışmamız tamamlandığında yağmur suyu sorununu çözerek Kılıçözü Deresi’ne bağlantıyı sağlamış olacağız. Altyapı çalışmalarımız tamamlanır tamamlanmaz da üstyapı çalışmalarına başlayacağız.” diyerek şunları ifade etti:

“Kırşehir Belediyesi ekiplerimiz şehrimizin farklı noktalarındaki çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Yapılaşmanın az olduğu bölgelerdeki sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım, kilitli parke ve peyzaj çalışmalarını hız kesmeden sürdürülürken, Kırşehir’de yaşayan herkesin hizmetlerden eşit bir şekilde faydalanmalarını sağlamak için hiç durmadan çalışıyoruz. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de Âşıkpaşa Mahallesi Şehit Mustafa Şen Caddesi’nde Yağmurlama Hattı çalışmasını gerçekleştiriyor. Altyapı çalışmalarımız tamamlanır tamamlanmaz da üstyapı çalışmalarına başlayacağız.” (HABER MERKEZİ)