Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve geldiği günden beri saha ziyaretlerinde bulunarak esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu yarın Kırşehir'de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu yarın Kırşehir'de

29 Ocak 2024 Pazartesi günü Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Kılıçözü Sanayi Sitesi ve şehir merkezindeki esnafla ve hemşehrilerimizle buluşan Başkan Ekicioğlu, görüş alış verişinde bulunmaya devam ediyor.

Görüşmelerde hemşehrilerimizin beklenti ve önerilerini de dikkate alan Başkan Ekicioğlu, şehri ortak akılla yönetmenin önemine vurgu yaptı.

Kırşehir’in her alanda gelişimi noktasında bundan sonra da tüm ekipleriyle birlikte hizmet odaklı çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ekicioğlu, “Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi'nde, Kılıçözü Sanayi Sitesi'nde, Çarşıda; şehrimizin her yerindeyiz ve halkımızla buluşmaya ve çözüm üretmeye bundan sonra da devam edeceğiz.” dedi. (HABER MERKEZİ)