2 firari hükümlü yakalandı 2 firari hükümlü yakalandı

Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, Türkmen Kadın Çalıştay'ında konuşma yaparken bir anda fenalaşarak yere yığıldı.

8 Mart tarihinde Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde yoğun bir katılımın olduğu Türkmen Kadın Çalıştay'ına konuşmacı olarak katılan Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, sahnede konuşma yaptığı sırada bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Başkan Baltalık'ı bir gazeteci düşmeden tutsa da kadın mevkidaşı Başkan Ünsal hemen ilk müdehale için Başkan Baltalık'ın yanına gitti.

Kırşehir'de düzenlenen bir programda konuşma yaparken fenalaşarak bayılan Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık'a, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal tarafından ilk müdahale yapıldı. Fenalaşan il başkanının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Kırşehir'de düzenlenen bir programda konuşma yaparken fenalaşarak bayılan Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık'ı, sahne kenarında görev yapan bir gazeteci düşmeden tuttu. Katılımcılar bir anda sahneye koşarken, fenalaşan il başkanına ilk müdahale mevkidaşı AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve Genel Cerrah Serdar Şahin tarafından yapıldı. Sağlık ekipleri tarafından sahneden alınan Baltalık'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)