Başkan Ekicioğlu, Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nin yılsonu karma sergisinin açılışına katıldı

 BAĞBAŞI AYM YILSONU KARMA SERGİSİ AÇILDI

 

         Kırşehir Belediyesi tarafından Bağbaşı Mahallesi’ndeki Aile Yaşam Merkezi’nde düzenlenen kursların yıl sonu sergisi düzenlenen bir törenle açıldı.

11 Haziran 2024 Salı günü saat 11.00’da Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’ndeki Yılsonu Karma Sergisinin Açılışına, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, Kırşehir TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, Belediye Meclisi Başkan Vekili Mehtap Karaburçak Tuzcu ve çok sayıda hemşehrimizin katıldığı gözlendi.

Ticaret Bakanlığından tatil rezervasyonu yaptıracak vatandaşlara uyarı Ticaret Bakanlığından tatil rezervasyonu yaptıracak vatandaşlara uyarı

Açılış öncesi bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkan Ekicioğlu, “Geçen yıl açılışını yaptığımız Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nde çok güzel işlere imza atıyoruz. Mahallelerimizde Kreşler, Kurslar açmak bizim Kırşehir Belediyesi olarak asli görevlerimiz arasında yer alıyor. Bu bağlamda Yaz Okulları da yerel yönetimlerin önemsemesi gereken bir şey. Yapılan çalışmalarda Köy Enstitülerinin model alınması da bir o kadar önemli. Çocuklarımızı ekranlardan ve AVM’lerden uzaklaştırıp yaz kurslarına yönlendirmemiz gerekir ve biz de bunu gerçekleştiriyoruz. Bağbaşı Mahallesi bugün her alanda sosyal ve kültürel anlamda değişti ve kent kimliğine kavuştu. Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’ndeki Yılsonu Karma Sergisinin hazırlanmasında emeği bulunan öğretmenlerimize ve Bağbaşılıhemşehrilerime de teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından kurs öğretmenlerine plaketleri verildi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)