TÜRKİYE Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1’inci Ligi’nde mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor, transfer çalışmaları doğrultusunda 2 sporcuyu kadrosuna kattı. Bozkırın Sultanları, Konyaaltı Belediyespor’dan Tuğba Sungur, Gaziantep Oğuzelispor’dan ise Ayşe Kalır ile anlaştı.

Yeni sezona yepyeni bir kadroyla giriş yapmak isteyen, önce Teknik heyet konusunda Murat Uyumsal ve Mustafa Fidan ile el sıkışan Kırşehir Belediyespor transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Yeşil-beyazlı ekibimiz, transfer çalışmaları doğrultusunda Konyaaltı Belediyespor'dan Büşra Dinç, Türkan Aydın, Karaman Minik Atılım'danMüteber Albayrak, Sivas Belediyespor'dan Tuğçe İnan, Yozgat ASP Spor Kulübü'nden Zeynep Yüksektepe’nin ardından Konyaaltı Belediyespor’dan Tuğba Sungur, Gaziantep Oğuzelispor’dan ise Ayşe Kalır ile her konuda anlaştı.

Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Alper Kılıç katıldı.

Tuğba Sungur ile Ayşe Kalır kendilerini yeşil-beyazlı renklere bağlayan imzayı Kulüp Başkanı Alper Kılıç ile birlikte attı.

AYŞE KALIR: 1995 yılında Aksaray’da dünyaya gelen tecrübeli oyuncu, Aksaray Belediyespor’da, Akhisarspor’da, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Sivas Belediyespor ve son olarak Gaziantep Oğuzelispor’da forma giydi.

SULTANLARIMIZ, LİGE ODAKLANDI SULTANLARIMIZ, LİGE ODAKLANDI

TUĞBA SUNGUR: 2005 yılında Antalya’da doğan genç oyuncu, Muratpaşaspor ve Konyaaltı Belediyespor takımlarında oynadı. (HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)