“Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz” “Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz”

         Kırşehirli Emniyet Amiri Bülent Beyazıt ile emekli hemşire Elif Beyazit’in oğulları Kamil Beyazit Kırşehir Barosu’ndaki stajını tamamladı ve yemin ederek mesleğe ilk adımını attı.

30.11.2023 günü Kırşehir Barosu’nda düzenlenen törenle yaptığı stajını tamamlayan Av. Kamil Beyazit, avukatlık ruhsatını Kırşehir Baro Başkanı Av. Onur Çanta’dan teslim alırken, Av. Kamil Beyazit’ e cübbesini Av. Cemil Cahit Pişkin giydirdi.

Baro Başkanı Onur Çanta ile Av. Cemil Cahit Pişkin, genç avukat Kamil Beyazit’i kutlayıp, meslek hayatında başarılar dileyerek, “Yolun bahtın açık olsun. Bundan sonraki hayatında hukuk, ahlak ve kurallarından ayrılmayacağına eminiz. Kırşehir Barosu savunma mesleği iyi bir nefer kazandı. Yürekten başarılar diliyor, her şeyin gönlünce olmasını temenni ediyorum” dediler.

Kırşehir’in  593., Türkiye’nin 229 bin 898’ui avukatı olan Kamil Beyazit ise, kendisini bugünlere getiren ailesine, Kırşehir Baro Başkanı Onur Çanta ile stajını yaptığı ve kendisinden çok şeyler öğrendiği Av. Cemil Cahit Pişkin’e, çok teşekkür ederek, “Hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine ant içtim. Bu süreçte sürekli yanımda olan ve desteğini benden esirgemeyen aileme teşekkür ederim” dedi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

 

Editör: Ayhan Ceylan