Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’dan veda mesajı:

“MUCURUMUZA KALICI ÇOK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATTIK”

 Atılgan Yılmaz: “Üç dönem yerimizde saymadan hizmetlerin üzerine kat be kat koyarak gönül huzuru içerisinde ayrılıyoruz”

3 dönemdir Mucur Belediye Başkanlığı görevini yürüten Atılgan Yılmaz, bir veda mesajı yayınladı.

15 yıllık Mucur Belediye Başkanlığı döneminde Mucur’a en güzel kalıcı hizmetlere imza atmanın onur ve mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Atılgan Yılmaz, yayınladığı veda mesajında şunları ifade etti:

Saygıdeğer Mucurlu hemşerilerim, Makamlar ve vazifeler geçicidir. Önemli olan başkanlık süremde Mucur halkına layık oldukları güzel hizmetleri verebildiysem ne mutlu.

Biçerdövercilerle toplantı yapılacak Biçerdövercilerle toplantı yapılacak

Mucur ilçemizde üç dönem sürdürdüğüm belediye başkanlığı görevimi kendi isteğimle sona erdirmiş bulunmaktayım. Mucurlu güzel dostlarıma ve hemşerilerime, hizmet etmek benim için çok büyük bir onur ve gurur kaynağı idi.

“Üç dönem Belediye Başkanlığım zarfında Mucur ilçemize çok güzel hizmetlere imza attık. Eskimiş kullanılmaz alt yapıyı değiştirdik. Çarşı merkezinde ve mahalle arası yollarımızda asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Kaldırım çalışmalarımız aksatmadan devam edecek.

Eskimiş su borularını değiştirdik sularımızı musluklardan içilir hale getirdik. Üç dönem yerimizde saymadan hizmetlerin üzerine kat be kat koyarak gönül huzuru içerisinde ayrılıyoruz. Emeği geçen başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

“Belediye Başkanlığı görevi yöneticilik bağlamında dikkat ve çok yoğun mesai gerektiren bir görev. Elimizden geldiği, gücümüzün yettiğince üç dönem Mucur ilçemize hizmet etmeye çalıştım. Bu şekilde kazasız belasız sonlandırdığım için yüce Mevla’ya sonsuz şükürler ediyorum.

“Mucurlulara hizmet de bir kusur var ise bu kesinlikle vatandaşımıza ait değildir başkan olarak kusur kendimizdedir. Tüm çok kıymetli Mucurlu hemşerilerimden haklarını helal etmelerini istiyorum, benim hakkım yoktur ancak var ise helal olsun. Başkanlık yaptığım süre içerisinde devletimizin ve sizlerin bize emanet ettiği kaynakları dikkatli kullanmaya, israf etmemeye, Mucur ilçemize uzun vadede fayda sağlayacak işlerde kullanmaya özen gösterdik. Şahsıma ve yakınlarıma menfaat sağlayacak her türlü eylemden uzak durdum. Reklama, şova, gösterişe çok fazla zaman ve kaynak ayırmadım. Sonuçta Bizler de bir kuluz, sütten çıkmış ak kaşık değiliz.

“Mutlaka bizim de hatalarımız, kusurlarımız, yapamadıklarımız, beceremediklerimiz, sözümüzü yerine getiremediklerimiz olmuştur. Bunlardan dolayı Mucurlu güzel hemşerilerim başta olmak üzere tüm ilgililerden af diliyorum. Öncelikle başkanlık yaptığım Mucurlu dostlarımızın bize gösterdikleri saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörülerinden ötürü; Mucurlu hemşerilerime çok teşekkür ederim. Bize bu görevi laik gören öncelikli olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beye ve Mucur’umuza, Milletvekillerimize ve partimiz il, ilçe başkanlarımıza verdikleri destek ve katkılardan ötürü teşekkürlerimi sunarım.

“Birlikte çalıştığım belediyemizi yücelten ve çok değerli işlere imza atan birim müdürlerimize ve birimlerde çalışan yine içlerinde çalışmalarından gurur duyduğum teknik personel, idari personel, memur, sözleşmeli, kadrolu işçi ve taşeron işçi olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımıza, şirket çalışanlarına çok teşekkür ederim. Belediye Başkanlık dönem içerisinde her daim yardımlarını gördüğüm ilimizde kamu kurum ve kuruluşlarının değerli yöneticilerine, çok değerli ilçe müdürlerimize, sivil toplum örgütlerinin değerli yönetici ve temsilcilerine, mahallelerimizin cefakâr, fedakâr, kıymetli muhtarlarımıza mucur halkına.

Belediye Başkanlığım dönemimde bana verdikleri destek, katkı ve hoşgörülü davranışlarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim.  

“Değerli Mucurlu hemşerilerim Sağlık ve huzur dolu günlerin sizlerle birlikte olması dileğiyle... Mübarek Ramazan ayınız, Cuma gününüz sağlıklı, hayırlı, huzurlu ve mutlu olsun.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)