GEÇTİĞİMİZ Hafta 8 takımla başlayan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde yarın ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 2.hafta maçlarının heyecanı yaşanacak. Ligin 1.Haftasında 40 Şehirgücüspor, Yabanlıspor, Yeşil Kamanspor ve Çiçekdağı Belediyespor haftayı kayıpsız geçerek 3’er puanla başlamıştı.

Takımlarını yalnız bırakmadılar Takımlarını yalnız bırakmadılar

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2.haftasının açılış maçında, geçtiğimiz hafta deplasmanda Kaman Cevizspor’u 4-0’lık farklı skorla mağlup ederek 2023-2024 futbol sezonuna galibiyetle başlayan Yabanlıspor, lige farklı yenilgiyle başlayan Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Yarın saat 12.00’da ki karşılaşma Bağbaşı Sentetik Sahasında oynanacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde yarın yine saat 12.00’da bizleri oldukça zevkli bir karşılaşma bekliyor olacak. Günün 2.maçında ise deplasmanda Mucurgücüspor’u 3-2’lik skorla geçerek sezona galibiyetle başlayan ekiplerden olan 40 Şehirgücüspor ile Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Zorlu karşılaşma saat 12.00’da Bağbaşı Çim sahada oynanacak.

Pazar günü 2 karşılaşma oynanacak. Pazar günü, 2.haftanın 3.maçında Yeşil Kamanspor ile Mucurgücüspor karşılaşacak. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki zorlu 90 dakika saat 13.00’da başlayacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2.haftasının kapanış maçında ilk hafta 5-0’lık Kırkent FK galibiyeti ile liderliğe yükselen Çiçekdağı Belediyespor, Boztepe İlçe Stadyumu’nda Minik Kramponlar ile karşılaşacak. Mücadele saat 14.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)