KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşma ve U14 Gençler Ligi’nde oynanacak 2 karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamada Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2.haftasının açılış maçında oynanacak olan 40 Şehirgücüspor, Kaman Cevizspor maçını Yusuf Mete Yücel, Abdurrahman Atabay, Mustafa Tüter Hakem triyosu yönetecek. Özgür Sağkal ile maçın gözlemcisi olarak atandı

Kırşehirspor U17,  Uşak yolcusu! Kırşehirspor U17, Uşak yolcusu!

Cumartesi günü, günün 2.maçında Yabanlıspor ile Kırkent FK karşılaşacak. Bu maçta Osman Barış Solmaz, Mustafa Sarısakal ve Halit Taş hakem triyosu birlikte görev yaparken, Halil Koyuncu ise Gözlemci olarak atandı.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü 2 maç var. Günün ilk maçında Yeşil Kamanspor ile Mucurgücüspor karşılaşacak. Maçta Abdurrahman Atabay, İbrahim Durak ve Utku Zeki Böğrekçi görev yapacak. Gözlemciliğini ise Mehmet Konar yapacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2.haftasının kapanışı Boztepe’de oynanacak olan Çiçekdağı Belediyespor, Minik Kramponlar arasında oynanacak olan maçla yapılacak. Karşılaşmayı Mustafa Sarısakal yönetirken, yardımcılıklarını ise Murat Yağlı ve Emre Demir yapacak. Gözlemci olarak Turgut Akbaş görev yapacak.

U14 Gençler Ligi’nin 2.haftasının açılış maçında 40 Şehirgücüspor ile Gençlikspor karşılaşacak. Maçta tek hakem olarak Beytullah Karaca görev yapacak.

U14 Gençler Ligi’nin kapanış maçında Kırşehirspor ile Minik Kramponlar karşı karşıya gelirken, maçı Osman Barış Solmaz yönetecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)