8 TAKIMLA devam edilen, 2 takımın şampiyonluk yarışı içinde yer aldığı Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde cumartesi ve pazar günleri bizleri zorlu karşılaşma bekliyor olacak. Liderliği Yeşil Kamanspor’dan devralan Yabanlıspor, Minik Kramponlar ile karşılaşırken, 2.sıraya gerileyen Yeşil Kamanspor ise sahasında Çiçekdağı Belediyespor’u konuk edecek.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye 10.haftada Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek.

Ligde her geçen hafta heyecan fırtınasının tavan yaptığı, her takımın birbirini yendiği, spor zevkinin üst düzey lig olduğu Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10.haftasının açılış maçında, geçtiğimiz hafta liderliği devralan Yabanlıspor ile güçlü rakibi Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Bağbaşı tesislerinde oynanacak olan karşılaşma Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında, geçtiğimiz hafta deplasmanda Mucurgücüspor’a yenilerek liderliğini Yabanlıspor’a devreden Yeşil Kamanspor, zirvenin uzağında kalan Çiçekdağı Belediyespor’la karşılaşacak. Mücadele saat 14.00’da Kaman İlçe Stadyumu’nda oynanacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10.hafta heyecanı Pazar günü 2 karşılaşmayla devam edilecek.

Kırşehirspor’un U16’daki rakipleri belli oldu… Kırşehirspor’un U16’daki rakipleri belli oldu…

Pazar günü oynanacak olan günün ilk maçında, geçtiğimiz hafta sahasında Yeşil Kamanspor’u yenerek bu sezon ilk kez galibiyetle tanışan Mucurgücüspor, kendi sahasında ligin son sırasında yer alan Kaman Cevizspor’la karşılaşacak. Mucur İlçe Stadyumu’ndaki karşılaşma saat 12.00’da başlayacak.

10.haftanın kapanış maçında zirve hattının uzağında yer alan iki ekip 40 Şehirgücüspor ile Kırkent Fk karşılaşacak. Saat 14.00’da ki karşılaşma Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)