U17 Ligi’nde en büyük Mucurgücüspor U17 Ligi’nde en büyük Mucurgücüspor

Yabanlıspor ve Atakspor sahaya çıkmıyor

Amatör Küme Futbol

Ligi’nde 2 maç var

12 KASIM 2022 Cumartesi günü 8 takımın çift devreli lig usulüne göre oynanmaya başlayan Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2022-2023 Futbol sezonu bu hafta oynanacak olan 2 karşılaşmayla sona erecek.

Ligin son haftası olan 14’üncü haftada Yabanlıspor ile Atakspor rakiplerinin karşısına çıkmadı ve Yeşil Kamanspor ile Çiçekdağı Belediyespor haftayı 3’er puanla kapattı.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 14’üncü haftasının Cumartesi günü oynanacak olan tek karşılaşmasında ligde hiçbir iddiası kalmayan iki ekip Yedigülspor ile 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Karşılaşma bugün Bağbaşı Sentetik sahasında saat 14.00’da başlayacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin lideri Gençlikspor, Pazar günü Ahi Stadyu’mundaKaman Cevizspor ile karşılaşacak. Gençlikspor karşılaşmadan 3 puanla ayrılması durumunda Kırşehir Amatör Küme Futbol Ligi şampiyonu olacak ve gelecek yıl ilimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil etme hakkı elde edecek. Gençlikspor, Kaman Cevizspor maçı saat 12.00’da başlayacak.

Öte yandan haftanın oynanması gereken Yeşil Kamanspor-Atakspor, Çiçekdağı Belediyespor-Yabanlıspor maçları Atakspor ile Yabanlıspor’un sahaya çıkmaması üzerine oynanmayacak.

Yeşil Kamanspor, sezonu 32 puanla, Çiçekdağı Belediyespor ise 21 puanla tamamladı.

Bu durumda Pazar günü Gençlikspor’un puan kaybetmesi durumunda Yeşil Kamanspor sezonu lider olarak tamamlayıp adını bir sonraki sezonda BAL’a yazdıracak.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)