Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanlığında hafta sonu oynanacak olan Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi ve U15 Gençler Ligi’nde ki karşılaşmaların hakemleri açıklandı.

Bu hafta sona erecek olan Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2, U15 Gençler Ligi’nde de bizleri 2 karşılaşma bekliyor olacak.

Kırşehirspor hangi grupta mücadele edecek? Kırşehirspor hangi grupta mücadele edecek?

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 14’üncü haftanın açılış maçında ligin iddiasız ekiplerinden 40 Şehirgücüspor ile Yedigülspor karşı karşıya gelecek.

40 Şehirgücüspor, Yedigülspor karşılaşmasını Abdurrahman Atabay yönetecek. Atabay’ın yardımcılıklarını ise İbrahim Durak, İbrahim Hayta yapacak. Mücadelenin gözlemciliğini ise Deniz Çalışkan yapacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 14’üncü haftanın kapanış maçında ve kısaca şampiyonluk karşılaşmasında lider Gençlikspor ile Kaman Cevizspor arasında Ahi Stadyumuda Pazar günü saat 12.00’da oynanacak olan karşılaşmayı Kırşehir bölgesinin tecrübeli C Klasman Hakemi Osman Köksaldı yönetecek.

Köksaldı’nın yardımcılıklarını Mustafa Sarısakal, Orhan Mert Nuransoy yapacak. Halil Koyuncu ise karşılaşmaya gözlemci olarak atandı.

U15 Gençler Ligi’nin 2’nci yarısının 4’üncü haftasında oynanacak olan 2 karşılaşmada görev yapacak hakemler ise şu şekilde:

15 Nisan Cumartesi: Kırşehirspor-Mucurgücüspor (Murat Yağlı, Çağrı Kır, Nimet Demir)

16 Nisan Pazar: 40 Şehirgücüspor-Atakspor (Resul Abdiş, Beytullah Karaca, M.Kaan Kahraman)(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü