Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Akpınar Kaymakamlığı’na atanan Muhammet Ali Batur görevine başladı.

Çiçekdağı yılsonu sergisi gerçekleşti Çiçekdağı yılsonu sergisi gerçekleşti

19 Mayıs Pazar günü görevine başlayan Akpınar Kaymakamı Muhammet Ali Batur bir açıklama yaptı.

Vatandaşların sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak, Akpınar’a en iyi hizmetleri getirmek çalışacağını belirten Kaymakam Batur yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Çok değerli Akpınarlı hemşehrilerim; 19 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Akpınar Kaymakamlığı görevime başlamış bulunuyorum. Doğal güzellikleri, verimli toprakları ve coğrafi konumu ile önem arz eden bu güzide Anadolu şehrimizde hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yasalarla tanımlanmış görevlerimizi yerine getirirken gerek kurumlarımızda görev yapan personellerimizle gerek sivil toplum temsilcilerimizle vatandaşlarımızın huzur, refah ve mutluluğunu koordineli bir şekilde sağlamak temel amacımızdır. Bütün kesimlerin dahil olduğu bir anlayış içerisinde vatandaşlarımızın sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak, Akpınar’a hizmet etmek dileğiyle tüm Akpınarlı hemşehrilerimi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katılan Akpınar Kaymakamı Muhammet Ali Batur, ardından ilçe kurum amirleri ile tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirdi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Çiğdem Sönmez