AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Arslan’ın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Ülkemizin güçlü yarınları için emek sarf eden tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayan Osman Arslan, yayınladığı mesajda şunları ifade etti:

“Bizler, insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören, birlik ve dayanışma ruhunu yüzyıllardır yaşatan bir medeniyetten geliyoruz. İşçisiyle, işvereniyle, köylüsüyle, şehirlisiyle kaynaşmış bir milletiz.

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Büyük ve güçlü Türkiye idealimize emeğiyle katkı sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında önemli bir yere sahip olan emekçi kardeşlerimiz, emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır.

“Laikliği ve laik eğitimi hedef  alan politika ve uygulamalara  derhal son verilmelidir!” “Laikliği ve laik eğitimi hedef alan politika ve uygulamalara derhal son verilmelidir!”

“Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin güçlü yarınları için emek sarf eden tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, dostluk, dayanışma ve bayram havasında geçmesini temenni ediyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”(HABER: AYHAN CEYLAN )