Ahmed Faruk Karslı kimdir? Ahmed Faruk Karslı ne iş yapıyor? sorularının yanıtı sıkça araştırılmakta. Sizler için Ahmed Faruk Karslı kimdir? Ahmed Faruk Karslı ne iş yapıyor? Papara'nın kurucusu Ahmed Faruk Karslı hakkında bilgiler vereceğiz. Peki, Papara kimin, kim tarafından ne zaman, nerede kuruldu.. İşte detaylar...

Engin Polat kimdir? Engin Polat nereli ve kaç yaşında? Engin Polat ne iş yapıyor? Engin Polat kimdir? Engin Polat nereli ve kaç yaşında? Engin Polat ne iş yapıyor?

Ahmed Faruk Karslı kimdir? Ahmed Faruk Karslı ne iş yapıyor?

Şirketin yönetim kurulu şemasından da anlaşılacağı üzere şirketin asıl sahibi Ahmed Faruk Karslı'dır. Karslı, Papara'yı 2016 yılında kurdu. Ancak şirketin tek sahibi değildir. Şirketin bir diğer ortağı ise İlker Diker'dir. 

Şirketin İstanbul'da 4, Ankara'da ise bir temsilciliği bulunuyor. Ankara'daki temsilcilik adresinin "PTT A.Ş" olarak gösterilmesi ise kafaları karıştırmış durumda. BDD'nın 2016 yılında çıkardığı yönetmelikten sonra İlker Diker, Papara şirketine ortak oldu. O dönemlerde teknoloji sitelerinde yer alan iddialara göre Diker 15 milyon liralık yatırımla Papara'ya ortak oldu. 

Ahmed Faruk Karslı kimdir?

Ahmet Faruk Karslı İstanbul'da St. Avusturya Koleji lisesinden mezun oldu. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun oldu. Sonrasında ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisans yaptı. 

2007 yılından itibaren hukuk ve teknoloji alanında birçok firmada çalıştı. 2015 yılından bu yana da Papara'da CEO olarak çalışıyor.