Kırmızı-siyahlılar, Meslek Lisesi’ni 3-0’la geçerek turnuvayı 2’nci sırada bitirdi

Ahi Evran Anadolu Lisesi erkek voleybolda 2’nci oldu

SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu (Kırşehir)

HAKEMLER: Veysel Genç**, Gökhan Çapar**

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ANADOLU LİSESİ: Deniz Avşar**, Emre Doğu**, Kemal Öztürk**, Alparslan Purcu**, Anıl Toprarslan**, Demir Duran**, Deniz Kılıçarslan**, Murat Güneş**, Eren Yılmaz**, Musa Oruç**, Oğuz Girgin**, Behlül Türkyılmaz**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Yasin Şahiner

KIRŞEHİR MES. TEK.AND.LİSESİ: Umut Yaşar Karahan**, Cuma Delibaş**, Ahmet Gürcan**, Atfab Nazari**, Abdullah Akçin**, Eyed İmad Ahmed Hiddo**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Sait Yılmaz

SETLER: 25-12, 25-18, 25-15 (Ahi Evran Anadolu Lisesi)

MAÇ SONUCU: 3-0 (Ahi Evran Anadolu Lisesi)

OKUL sporları faaliyet raporunda yer alan ve 3 okulun katıldığı Liselerarası genç erkekler Voleybol B’nin son karşılaşmasında Ahi Evran Anadolu Lisesi ile Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2’ncilik 3’üncülük maçında karşı karşıya geldi.

Maçı 3-0’lık set vermeden kazanan Ahi Evran Anadolu Lisesi, liselerarası genç erkekler voleybol B’de 2’nci olmayı başardı.

Kaman Fen Lisesi’nin şampiyonluğu ile sonuçlanmasının ardından gözler 2’nci olacak takımı belirleyecek olan Ahi Evran Anadolu Lisesi, Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maçına çevrildi.

Yabanlıspor'da büyük şok! Yabanlıspor'da büyük şok!

Cuma günü Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanan ve Veysel Genç, Gökhan Çapar hakem triyosunun birlikte yönettiği maçın ilk setini Ahi Evran Anadolu Lisesi 25-12 kazanarak maçta 1-0 öne geçti.

Karşılaşmanın 2’ncisi setini 25-18, son seti de 25-15 kazanan Ahi Evran Anadolu Lisesi maçı da 3-0’lık skorla kazanarak turnuvayı 2’nci sırada bitirdi.

Maçın ardından, karşılaşmaların oynandığı Aşıkpaşa Spor Salonu’nda düzenlenen madalya ve kupa töreninde 2’nci olan Ahi Evran Anadolu Lisesi’ne kupasını ve Madalyasını Kırşehir Bölgesi Veoleybol hakemlerinden olan Antrenör Gökhan Çapar verirken, 3’üncü olan Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne madalya ve kupasını Ahi Evran Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Didem Değer takdim etti.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü