Mavi-beyazlı ekip U13’te 2’de 2 yapıp yoluna kayıpsız devam ediyor…

40 Şehirgücüspor, U13’te durdurulamıyor: 7-0

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

40 Şehirgücüspor, hükmen galip geldi 40 Şehirgücüspor, hükmen galip geldi

40ŞEHİRGÜCÜSPOR (U13): Cem Akyürek**, Mehmet Kıraç**, Salih Yusuf Cerit**, Enes Tura Arslan**, Göktürk Kardaş**, Mehmet Akif Özdemir**, Ardıl Doğan**, Mansur Aslan**, Kamil Yaz**, Adnan Akif Bulduk**, Yiğithan Dölek**, Ali Dadalı**, Arda Yılmaz**, Emirhan Durdu**, Emir Akyürek**, Mehmet Eren**, Seyfi İlhan**, Ahmet Rıfat**

ANTRENÖR: Ömer Demiryol

ATAKSPOR: Kayra Baş**, Ali Mert Kılıçlı**, Hüseyin Efe Akça**, Kutay Kılıçlı**, Nurettin Esat Yıldırım**, Ferhat Çavuş**, Melih Şahinci**, Mehmet Efe Öztürk**, Atilla Tan**, Çetin Yıldırım**, Tunahan Er**, Nezir Kocabey**, Metehan Er**

YÖNETİCİ: Hikmet Demir

GOLLER: Dk.16,49,52 Kamil Yaz, Dk.21 Salih Yusuf Cerit Dk.24,46 Akif Özdemir, Dk.63 Emir Akyürek (40 Şehirgücüspor)

5 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U13 Gençler Ligi’nin 2’nci haftasının açılış maçında ligde şampiyonluk hedefleyen 40 Şehirgücüspor, Atakspor ile karşı karşıya geldi. Mavi-beyazlı ekip maçın başından sonuna kadar üstün futbolunu 7 golle taçlandırarak liderliğini sürdürdü.

Perşembe günü 40 Şehirgücüspor ile Atakspor 2 No’lu Sentetik sahasında karşı karşıya geldi. Murat Yağlı’nın tek hakem olarak yönettiği maçın ilk yarısını 40 Şehirgücüspor, Kamil Yaz, Akif Özdemir ve Salih Yusuf Cerit’in golleriyle 3-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili futbolunu devam ettiren 40 Şehirgücüspor, Akif Özdemir, Kamil Yaz (2) ve Emir Akyürek’in kaydettiği goller sonucunda sahadan 7-0 gibi oldukça farklı bir skorla mağlup etti. Bu sonucun ardından Gençlikspor galibiyetini sonrası Atakspor’u da mağlup eden 40 Şehirgücüspor, 2’de 2 yaparak puanını 6’ya çıkarıp şampiyonluk yolunda kritik bir galibiyet daha aldı.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)