Mavi-beyazlılar, Buğra Keleş’in 3 golüyle galibiyete uzandı

40 Şehirgücü 3 puanı, 3 golle aldı: 3-0

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Yusuf Mete Yücel

40ŞEHİRGÜCÜSPOR (U12): Yüksel Enes Arslan**, Hüseyin Tuna Yaşar**, Emir Eymen Aydınoğlu**, Yusuf**, Emir Kaan**, Miralp Savaş**, Veli Çınar**, Göktuğ Ayyıldız**, Bulut Baltacı**, Murat Veli Sarısakal**, Mert Tuna**, Recep Dalgın**

BÖYLE BİR SPOR SALONU KIRŞEHİR’E YAKIŞIYOR MU? BÖYLE BİR SPOR SALONU KIRŞEHİR’E YAKIŞIYOR MU?

ANTRENÖR: Ömer Demiryol

MUCURGÜCÜSPOR (U12): Yaser Ünal**, İsmail Çelik**, Asım Şimşek**, Hacı Yiğit**, Semih Ülger**, Ahmet Özcan**, Enes Kurt**, Emir Ergül**, Ahmet Öztürk**, Fırat Ayaz Kaya**, Ahmet Mercimek**, Ali Mert Kekiç**, Adem Karakuş**, Mahir Efe Gönen**,

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GOLLER: Dk.13,22,38 Buğra Keleş (40 Şehirgücüspor)

U12 GENÇLER Ligi’nde son 2 karşılaşmasını kazanarak çıkış içinde yer alıp zirve mücadelesi veren 40 Şehirgücüspor, galibiyete hasret olan Mucurgücüspor ile Ligin 5.Haftasının kapanış maçında karşı karşıya geldi.

Mavi,-beyazlı ekip, Buğra Keleş’in attığı golle karşılaşmadan 3-0’lık net bir skorla galip ayrılarak puanını 9’a çıkardı.

Perşembe günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Yusuf Mete Yücel’in tek hakem olarak görev yaptığı karşılaşmaya etkili bir oyunla başlayan 40 Şehirgücüspor karşılaşmanın henüz 13.dakikasında Buğra Keleş’in kaydettiği golle 1-0 öne geçti.

Dakikalar 22’yi gösterdiğinde sahneye çıkan Buğra Keleş meşin yuvarlağı Mucur ağlarına bir kez daha havalandırarak skoru 2-0 yaptı. Bu gollerle birlikte 40 Şehirgücüspor soyunma odasına 2-0 önde girdi.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında da etkili futbolunu devam ettiren ve rakip kalede daha fazla görülen taraf 40 Şehirgücüspor olurken, 38.dakikada Buğra Keleş kendisinin ve takımının 3’üncü golünü atarak skoru 3-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve 40 Şehirgücüspor, Mucurgücüspor’u 3-0’la geçerek üst üste 3’üncü galibiyetini elde etti.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)