Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Tüketici Ödüllerinin 27’ncisinin verileceğini açıkladı.

Tüketici bilincini geliştirmek ve bu yönde hak arama alışkanlıklarını yaygınlaştırmak, tüketici haklarına saygılı kişi, kurum ve kuruluşları teşvik etmek, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi ile ilgili bilimsel çalışmaları özendirmek amacıyla, “Bilinçli Tüketici Ödülü”, “Yazılı Basın Tüketici Ödülü”,“Radyo-Televizyon Programı Ödülü”, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”, “Bilimsel Çalışma Ödülü” ve “Tüketici Özel Ödülü” dallarında her yıl hak sahiplerine verilen Tüketici Ödülleri’nin bu yıl 27’ncisi verilecek.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, 2023 yılı faaliyetlerine göre verilecek olan “27’nci Tüketici Ödülleri” ilanı gönderildi.

“ÖMK’daki Eksikler TBMM Genel Kurulu’nda tamamlanmalıdır” “ÖMK’daki Eksikler TBMM Genel Kurulu’nda tamamlanmalıdır”

Ayrıca ilan metni Ticaret Bakanlığı’nın web sitesi “www.ticaret.gov.tr”, https://tuketici.ticaret.gov.tr/ isimli internet sitelerinde yayınlandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Çiğdem Sönmez