Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Kırmızı Grupta mücadele eden ve Türkiye kupasında yoluna emin adımlarla ilerleyen temsilcimiz Kırşehirspor’un, Fatih Karagümrükspor’la oynayacağı maçın günü ve saati belli oldu.

TFF’nin resmi sayfasından yapılan açıklamaya göre Fatih Karagümrükspor, Kırşehirspor maçı 10 Kasım Perşembe günü saat 19.00’da oynanacak. Karşılaşmanın hangi stadyumunda oynanacağı ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

Hatırlanacağı gibi Kırşehirspor, Ziraat Türkiye kupasına 3’üncü turda başlamış ve önce Kilis Belediyespor’u ardından İskenderunspor’u uzatmalara giden maçın sonunda mağlup etmişti.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 8, 9 ve 10 Kasım'da oynanacak müsabakaların programı şöyle:

**8 KASIM SALI

13.00 Kasımpaşa-1461 Trabzon FK (Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Erzurumspor FK-Esenler Erokspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14.00 Yeni Malatyaspor-Uşakspor (Malatya Yeni)

15.00 CorendonAlanyaspor-Sakaryaspor (Kırbıyık Holding)

17.00 MKE Ankaragücü-Amed Sportif Faaliyetler (Eryaman)

19.00 Adana Demirspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Yeni Adana)

Mucur'da Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda sona doğru… Mucur'da Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda sona doğru…

21.00 Galatasaray-Yeşilyurt D.Ç. Ofspor (Nef)

**9 KASIM ÇARŞAMBA

13.00 Ankara Keçiörengücü-Bulvarspor (Aktepe)

13.00 BitexenGiresunspor-Ankaraspor (Çotanak Spor Kompleksi)

13.00 HangiKrediÜmraniyespor-Efeler 09 (Ümraniye Şehir)

14.00 Manisa FK-23 Elazığ FK (Mümin Özkasap)

14.00 Altınordu-Bodrumspor (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 BeyçimentoBandırmaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 DyorexBoluspor-Tarsus İdman Yurdu (Bolu Atatürk)

14.00 Gençlerbirliği-Bayburt Özel İdare (Eryaman)

14.00 Eyüpspor-Düzce Cam Düzcespor (Eyüp)

15.00 YılportSamsunspor-Adanaspor (Yeni 19 Mayıs)

17.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (CorendonAirlines Park Antalya)

19.00 Gaziantep FK-Belediye Kütahyaspor (Kalyon)

21.00 Beşiktaş-Serik Belediyespor (Vodafone Park)

**10 KASIM PERŞEMBE

13.00 İstanbulspor-Etimesgut Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Tuzlaspor-Isparta 32 (Sancaktepe 15 Temmuz)

14.00 Göztepe-Bucaspor 1928 (Gürsel Aksel)

15.00 Çaykur Rizespor-WeecoinsKırklarelispor (ÇaykurDidi)

17.00 Altaş Denizlispor-Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk)

19.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Kırşehir Futbol (Stat henüz açıklanmadı)

21.00 YukatelKayserispor-Sivas Belediyespor (RHG EnerTürk Enerji)

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)