Yeşil-beyazlı ekibimiz, kupa mesaisinde Kasımpaşa’nın konuğu…

Zor ama imkânsız değil!

ZİRAAT Türkiye Kupası 4.tur maçında Kırşehirspor, yarın Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek. Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda saat 13.00’da oynanacak olan karşılaşma A SPOR ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren Kırşehirspor, kupada yoluna dolu izgin devam ediyor. Yeşil-beyazlı ekibimiz Türkiye Kupasında ilk maçta Şırnak Pertolspor’u 2-0, kupadaki 2.maçında ise 23 Elazığ FK takımını 3-0’la geçerek adını bir üst tura yazdırmıştı.

Kırşehirspor’un kupadaki rakibi Kasımpaşa ise Süper Lig’te oynadığı 14 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 yenilgi alarak 21 puanla 7.sırada yer alıyor.

İstanbul ekibi Ziraat Türkiye Kupasında 68 Aksaray Belediyespor’u 3-0 yenerek temsilcimizin rakibi olmuştu.

HAKEMLER BELLİ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, maçlarda görev alacak hakemler şunlar:

5 ARALIK SALI:

13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor: Berkay Erdemir

13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor: Ömer Faruk Turtay

15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor: Adnan Deniz Kayatepe

17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor: Raşit Yorgancılar

19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor: Muhammet Ali Metoğlu

21.0 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor: Ali Yılmaz

6 ARALIK ÇARŞAMBA:

13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor: Semih Kurt

13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK: Mehmet Ali Özer

13.00 Bodrum FK-Menemen FK: Levent Buğra Vartemel

13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor: Burak Demirkıran

14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler: Oğuzhan Uğurlu

14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor: Doğu Yılmaz

14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor: Furkan Aksuoğlu

14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar: Lütfullah Aslan

14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor: Erdem Demirtaş

14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK: Emre Kaan Çalışkan

14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor: Batuhan Kolak

14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor: Ali Rıza Altunbakır

15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı: Yunus Dursun

17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor: Davut Dakul Çelik

19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor: Ayberk Demirbaş

21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK: Direnç Tonusluoğlu

7 ARALIK PERŞEMBE:

13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor: Tolga Akbaba

13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: Alpaslan Şen

15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor: Ozan Ergün

KIRŞEHİR AHİ EVRAN GENÇLİK  KAMPI, GENÇLERİ BEKLİYOR!.. KIRŞEHİR AHİ EVRAN GENÇLİK KAMPI, GENÇLERİ BEKLİYOR!..

17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor: Erdem Mertoğlu

19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928: Mehmet Türkmen

21.00 RAMS Başakşehir-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor: Yasin Kol

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü