Amatör Küme Futbol Ligi’nde 3. hafta maçları oynanandı

Zirve hattında çekişme sürüyor

8 TAKIMIN çift devreli ligi usulüne göre mücadele edildiği Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 3.hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanan 4 karşılaşmanın ardından sona erdi.

Ligin 3.haftasını Yeşil Kamanspor ve Kaman Cevizspor kayıpsız geçti.

Oynanan 4 maçta 10 gol filelerle buluştu. Bu 4 karşılaşmanın 1’ini ev sahibi, 1’ini deplasman takımı kazanırken, 2 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 3.haftasının açılış maçında ilk 2 maçını kazanarak zirvede yer alan 40 Şehirgücüspor ile puansız Kırkent FK karşı karşıya geldi. Mücadele 1-1 sona erdi ve her iki takım haftayı 1’er puanla kapattı. 40 Şehirgücüspor puanını 5 yaparken, Kırkent ise 3.hafta sonunda puanla tanıştı.

Ligin 3.haftasının 2.maçında ise ilk iki maçını kaybeden iki ekip Kaman Cevizspor ile Mucurgücüspor karşılaştı. Maçı 2-1 kazanan Kaman Cevizspor galibiyetle tanışırken, Mucurgücüspor ie 3.hafta itibariyle henüz puanla tanışamadı.

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Yabanlıspor ile ilk 2 maçını kaybeden Minik Kramponlar maçından galip çıkan olmadı ve mücadele karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi. Yabanlıspor puanını 7 yaptı.

Haftanın en önemli ve soncu merakla beklenen maçında Yeşil Kamanspor deplasmanda Çiçekdağı Belediyespor’u 1-0’lık skorla geçerek 3’te 3 yapıp yoluna kayıpsız devam etti.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 4.hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Kırşehirspor,  PFDK’ya sevk edildi! Kırşehirspor, PFDK’ya sevk edildi!