U17 Gençler Ligi’nde 5’inci hafta 2 maçla tamamlandı…

Zirve hattı 2 takımın!

5 TAKIMLA devam edilen U17 Gençler Ligi’nde Pazar günü 5’inci haftada oynanan birbirinden zorlu 2 karşılaşmayla devam edildi.

Ligde heyecan fırtınasının her geçen hafta arttığı U17 Gençler Ligi’nde 5’inci hafta sonunda sıralama yine değişmezken, zirve hattında yine 2 takım yer aldı.

U17 Gençler Ligi’ni 5’inci haftasının açılış maçında ligde şampiyonluk mücadelesi veren 2 ekip Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşı karşıya geldi. Maçta her iki taraf birbirine üstünlük kuramayınca karşılaşma başladığı gibi golsüz sona erdi. Bu sonucun ardından Mucurgücüspor 10 puanla lider, Kırşehirspor’da 10 puanla averajla 2’nci sırada yer aldı.

5’inci haftanın kapanış maçında zirve hedefinden uzak kalan 40 Şehirgücüspor ile ligde son sırada yer alan Atakspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 4-1’lik skorla kazanan 40 Şehirgücüspor, ligdeki 2’nci galibiyetini alarak puanını 6 yapıp 3’üncü sırada ki yerini korudu.

Atakspor ise henüz puanı bulunmuyor ve son sırada yer alıyor. Ligin 5’inci haftasını ise Minik Kramponlar maç yapmadan bay olarak geçti.

U17 Gençler Ligi’nde mücadeleye Cumartesi günü Ligin 6’ncı haftasında oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin 6’ncı haftasında 40 Şehirgücüspor maç yapmadan bay olarak geçirirken, 6’ncı haftanın açılış maçında Atakspor ile Kırşehirspor karşılaşırken, kapanışı ise Mucurgücüspor, Minik Kramponlar Futbol Kulübü yapacak.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

MİLLİ FUTBOLCU CENK TOSUN, VİNCENZO MONTELLA'DAN FORMA BEKLİYOR MİLLİ FUTBOLCU CENK TOSUN, VİNCENZO MONTELLA'DAN FORMA BEKLİYOR

Editör: İlknur öncü