TMO 2,5 milyon ton ürünü stoklarına aldı TMO 2,5 milyon ton ürünü stoklarına aldı

Kuyudaki Dehşet ve Dersimiz Müzik çıktı…

 

Çocukluktan gelen yazma aşkını son üç sene içerisinde kitaplaştırmaya başlayan Kırşehirli yazarımız Zeynep Nur Küçük rekora koşuyor.

“Annemi Ben Büyüttüm” adında bir kişisel gelişim kitabı, "Yiğit'in Basketbol Macerası", "Okçuluk Macerası,", "Robocam-V1", Denizcam-K1", "Gökcam-Z1", "Dinocam-E2","Sincap Dodo Okula Başlıyor" ve "Ahi Evran'la Kırşehir Gezisi" adında çocuk kitapları olan yazarımızın hızına yetişilmiyor.

Zeynep Nur Küçük, yazdığı kitaplarla çocukların hayal dünyasına sesleniyor. Kitap yazarken dünyaya çocukların gözü ile bakıyorum, diyen yazarımız, yazdığı kitaplarda çocukları spora, müziğe yönlendiriyor. Çocukları sanal ortamdan kurtarıp kitapların maceralı, heyecanlı dünyasında gezdiriyor.

"Katıldığım fuarlarda görüştüğüm çocuklar benden macera ve korku kitabı sordular, macerayı yazmıştım. Ama korku üzerine bir öykü kurgulamadan önce biraz düşündüm. Çocukları korkutmalı mıydım? Araştırdım. Korkunun yaşamın doğal ve olağan bir parçası olduğunu ve istemesek de çocuklarımızın korku duygusunu ile sık sık karşılaştıklarını öğrendim. Korku hayatın her anında vardı. O halde biz anne babaların yapması gereken çocuklarımızı korkudan uzak tutmak değil, korkuları ile mücadele edebilecekleri öğretmekti. İşte KUYUDAKİ DEHŞET kitabımda bunu hedefledim. Aileler gönül rahatlığı ile okutabilirler. Çocuklar zevkle okuyabilirler.DERSİMİZ MÜZİK kitabımda ise çocuklara müzik sevgisi vermeyi amaçladım. Onları müzik aleti çalmaya yönlendirdim. Çocuklarımızın sosyalleşmesi için spor, müzik, resim gibi aktiviteler çok önemli." diyen yazarımıza bizler de “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi ekibi olarak başarılar diliyoruz.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Ayhan Ceylan