İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Zatılmış, İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu'ya teşekkür ederek Kırşehir programıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Yoğun programına rağmen Kırşehir'e gelerek önemli ziyaretler gerçekleştiren İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, Kırşehir'de ilk önce pazaryeri esnaflarıyla bir araya geldi. Pazaryerinin sorunlarını not eden Zorlu, ardından Ziraat Odası Başkanlığı'nda çiftçilerle, şoförler odası başkanı Mehmet Tekin başkanlığında da şoförlerle bir araya gelerek sorunlarını mecliste gündeme taşıyacağını söyledi. 
Kırşehir programının ardından Mucur ve Köseli'de açıkhava toplantısı gerçekleştiren Zorlu, yoğun kalabalıktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek vatandaşlara teşekkür etti.
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, gerçekleşen yoğun programın ardından sosyal medya hesabından "İYİ Partimizin Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Prof. Dr. Kürşat Zorlu ve Milletvekili Adayımız Turan Yıldırım ile bugün Kırşehir’de ziyaretler gerçekleştirdik.

4 isim genel başkanlığa aday oluyor 4 isim genel başkanlığa aday oluyor

Pazar yerindeki esnafımız, Ziraat Odasındaki çiftçimiz, dolmuşçu ve servis şoförlerimiz ile görüştük. Onların taleplerini aldık. Her birini ayrı ayrı dinleyerek, sorunlarını bizzat mecliste gündeme getireceğini ileten Genel Başkan Yardımcımıza hepsi özel olarak teşekkür etti.
Daha sonra Mucur ve  Köseli’de hemşerilerimizle buluştuk.
Tüm ziyaretlerimiz de milletimizin bize verdiği mesajı anladığımızı, suni gündemlerle meşgul etmek yerine, halkımız bize imkan, fırsat verdiğinde ülkemizi, şehirlerimizi ilçelerimizi problemlerden kurtaracağımızı, refaha kavuşturacağımızı anlattık.
Genel Başkan Yardımcımıza yoğun gündemine rağmen bize zaman ayırdığı ve belediye başkan adaylarımıza ve partililerimize destekleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)