İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Taner Demirer, Kırşehir'de partilileriyle bir araya gelmesinin ardından İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti'nin 31 Mart 2024 yerel ve mahalli idareler seçimlerinde hür ve müstakil olarak seçime gireceğinin bir kez daha altını çizen Başkan Satılmış, İYİ'lerin kutlu yürüyüşünün devam ettiğini ifade etti.

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; 

"Yerel seçimlere yaklaştığımız son dönemde İYİ’lerin kutlu yürüyüşü, Milletimizin güçlü desteği kesilmeden devam ediyor. Bugün bir kez daha gördük ki Yönetim kurulu üyelerimiz heyecanı, isteği ve seçimlerdeki üstün başarı arzusu, bizleri şevklendirdi.

HÜR ve MÜSTAKİL OLARAK SEÇİMLERE GİRİYORUZ

“İNSAN ODAKLI PROJELER ÜRETTİK” “İNSAN ODAKLI PROJELER ÜRETTİK”

Kırşehir’in İYİ belediyecilikle tanışması, geleceğe ümitle bakan bir şehir olması için hazırlıklarımızı tamamladık. Yerel Seçimde beklenenin üzerinde oy alacağımıza eminiz İnşallah başarıya ulaşacağız. Kutuplaşmış siyaset içerisinde üçüncü yol olarak vatandaşımıza tercih sunuyoruz, Allah bizleri utandırmasın. Kırşehir İstişare Toplantımızı bugün Genel Başkan Yardımcımız Taner Demirer’in, Teşkilat Başkan Yardımcımız Mümin Günler, GİK Üyesi Hüseyin Özlük, Teşkilat Koordinatör Yardımcısı Yücel Kesen’in katılımlarıyla gerçekleştirdik, hepsine teşekkür ediyorum." (HABER: FAHRETTİN TOKER)