KIRŞEHİR'DE düzenlenen Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği müsabakaları, iki gün süren kıyasıya rekabetin ardından sona erdi. Yüzme yarışlarında başarılı olan okullara kupa ve madalyalar takdim edildi.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, dereceye giren okulları ve sporcuları tebrik etti.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen yarışlar, yıldız kız ve erkek yüzücüler arasında büyük bir rekabete sahne oldu. Genç yüzücüler, farklı disiplinlerde kendi yeteneklerini ve çalışmalarını sergileyerek yarıştılar.

Yarışların sonunda dereceye giren okullar, hak ettikleri kupaları ve madalyaları aldılar. Bu ödüller, genç yüzücülerin ve onları destekleyen okul takımlarının başarılarını taçlandırdı.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, müsabakalarda dereceye giren okulları ve sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Bu tebrik, genç sporcuların ve onların antrenörlerinin çabalarının takdir edildiğini gösteriyor.

Kırşehir'de gerçekleştirilen Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği müsabakaları, genç sporcuların yeteneklerini sergilemeleri ve yüzme sporuna olan ilgilerini artırmaları için önemli bir platform oldu. Bu etkinlik, gençlerin sporda başarılı olmalarını teşvik ediyor ve onlara yarışma deneyimi kazandırıyor.

Öte yandan Kırşehir’de yüzme kurslarının devam ettiği ve yüzme sporuna gelmek isteyen gençlerin Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerektiğini belirttiler.

(HABER MERKEZİ)

Cumhuriyet 2’de  2 yaptı: 4-1 Cumhuriyet 2’de 2 yaptı: 4-1