SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Yusuf Mete Yücel**

YUNUS EMRE ORTAOKULU: Hasan Atağan Tunç**, Yusuf Dağıstan**, Emircan Yağmur**, Hasan Kılıç**, Emirhan Arısoy**, Faruk Çağlar Abastı**, İdris Akyüz**, İsmail Çiftçi**, Furkan Berke Arısoy**, Yüksel Enes Arslan**, Ebraim Zafer Duran**, Yağmur Bulut Yılmaz**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Mehmet Demiryürek

CACABEY ORTAOKULU: Kadir Eren**, Muhammed Veli Sarısakal**, Mehmet Hikmet Demir**, Enes Kayra Karahan**, Ahmet Muaz Yonca**, Abdulkerim Güvenç**, Kerem Efe Lafçı**, Süleyman Hafız Polat**, Mithat Sayım**, Sıraç Akdoğan**, Abdurrahman Şimşek**, Uhut Enes Kılıç**, Tuna Habib Çolak**, Asil Sezer**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Deniz Koçak

İLK YARI SONUCU: 2-0 (Yunus Emre O.O)

MAÇ SONUCU: 2-1 (Yunus Emre O.O)

GOLLER: Yusuf Dağıstan, Zafer Duran (Yunus Emre O.O), Mithat Sayım (Cacabey O.O)

 

OKUL sporları faaliyet raporunda yer alan Ortaokullar arası küçükler futbolda B Grubu’nda ilk maçlarını kazanan Yunus Emre Ortaokulu ile Cacabey Ortaokulu liderlik için karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen maçı Yunus Emre Ortaokulu 2-1 kazanarak B Grubunu lider olarak bitirerek yarı final vizesi aldı.Cacabey Ortaokulu ise yenilmesine rağmen 2.sırada yarı finale yükseldi.

Cuma günü, 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Yusuf Mete Yücel’in tek hakem olarak yönettiği maça etkili başlayan Yunus Emre Ortaokulu, henüz ilk dakikalarda Yusuf Dağıstan’ın kaydettiği golle 1-0 öne geçti.

Golden sonra rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Yunus Emre Ortaokulu Zafer Duran ile skoru 2-0 yaparak soyunma odasına önde girdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında etkili bir oyun ortaya koyan taraf bu kez Cacabey Ortaokulu olurken, Mithat Sayım’ın golüyle skoru 2-1’e getirerek farkı da 1’e indirdi.

Antrenör eğitim programları, Antalya'da devam ediyor… Antrenör eğitim programları, Antalya'da devam ediyor…

İlerleyen dakikalarda başka gol olmadı ve Yunus Emre Ortaokulu, güçlü rakibi Cacabey Ortaokulunu 2-1’le geçerek B Grubunu lider olarak bitirdi, Cacabey ise 2.sırada bitirerek yarı finale yükseldi.

Yunus Emre Ortaokulu, yarı final maçında Pazartesi günü saat 13.00’da A Grubu’nun 2.si Ömer Halis Demir ile karşı karşıya gelecek. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)