KIRŞEHİR Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği, 8 Takımın tek devreli lig usulüne göre mücadele edileceği 2024 Voleybol sezonu Kulüplerarası Yıldız Kızlar İl Birinciliği bu hafta oynanacak olan 4 karşılaşmayla başlayacak.

Yıldız Kızlar İl Birinciliği’ne İlgimspor, Ayyıldızspor, Gençlikspor, Kızıközüspor, Kırşehir Yıldızlarspor, Yurdumspor, Akademispor ve Ömer Halis Demir Spor Kulübü katılacak ve şampiyonluk için birbirleriyle kıyasıya mücadele edecekler.

Yıldız Kızlar İl Birinciliği 1.Haftanın açılış maçında Gençlikspor ile Ayyıldızspor karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma sabah saat 9.30’da başlayacak.

Cumhuriyet 2’de  2 yaptı: 4-1 Cumhuriyet 2’de 2 yaptı: 4-1

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında ise tarihinde ilk kez katıldığı MİDİ Voleybol’da şampiyon olan Kızıközüspor, sabah saat 11.00’da İlgimspor’la karşı karşıya gelecek.

Yıldız Kızlar İl Birinciliği’nde heyecan Pazar günü oynanacak olan 2 maçla devam edilecek. Pazar günü Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanacak olan günün ilk maçında sabah 9.30’da Kırşehir Yıldızlarspor ile Akademispor karşılaşacak.

1.Haftanın kapanış maçında ise Yurdumspor ile Ömer Halis Demirspor Kulübü karşı karşıya gelecek. Aşıkpaşa Spor Salonu’ndaki karşılaşma sabah 11.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)