Yeni yıla yenilenen umutlarla güzel başlangıçlara adım atma düşüncesiyle merhaba dedik…

 

YENİ YILA YENİ UMUTLARLA GİRDİK

Başkan Atabey, Millet İttifakı’nın Mutabakat Metni’ni değerlendirdi Başkan Atabey, Millet İttifakı’nın Mutabakat Metni’ni değerlendirdi

Kırşehir’de 2022’de umduğunu bulamayan ve büyük sıkıntılar yaşayan vatandaşlar umutlarını erteledi ve yeni umutlarla 2023 yılına “merhaba” dedi.

Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geride kaldı. Kırşehir halkı 2023’i yeni umutlarla karşıladı.

Yılın ilk gününde ilimizde kayda değer huzur bozucu bir olay yaşanmazken, yılbaşı gecesinde halkın yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmesi için bir dizi tedbirlerle 24 saat esasına göre görev yapan Emniyet güçleri ile sağlık ekipleri güvenliği sağlamada büyük gayret gösterdi ve gece boyunca aralıksız görev yaptı.

Kırşehir'de yeni yıla vatandaşların bir kısmı eğlence yerlerinde, büyük çoğunluğu da aile ortamında evinde merhaba dedi. Yeni yıla yeni umutlarla, barış ve mutluluk dilekleriyle merhaba dediğimiz 2023 huzurlu ve umutlu girdi.

Vatandaşlar gerçekleştiremedikleri birçok umut ve hayalini yeni yıla devrederken, 2023’de bir önceki yıl umduğunu bulamayan vatandaşlar, sorunların çözüleceği umudunu taşırken, çözüm beklenen ilk sorunu ise yine ekonomik sıkıntılar oluşturuyor.

Tüm dünyada, ülkemizde ve şehrimizde barışın, mutluluğun, hoşgörünün ve adaletin hakim olduğu bir yeni yıl olması dileğimizle 2023 yılının huzur içinde geçmesini temenni ederiz. (HABER: BEYHAN BALLI)