Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Valisi H. Mete Buhara’yı ziyaret etti. 2 Ağustos 2023 tarihinde Valilik makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği çok sayıda proje ile hem ilimize hem de bölgemize önemli katkılar sunduğunu anlatan Rektör Karahocagil, hedeflerinin her zaman üniversitemizi daha ileriye taşıyacak projeleri hayata geçirmek olduğunu kaydetti.

“Seçildiğimiz takdirde,  demokrasiye sahip çıkıp emek  bileşenleriyle yol alacağız” “Seçildiğimiz takdirde, demokrasiye sahip çıkıp emek bileşenleriyle yol alacağız”

Kırşehir Valiliği ile ikili iş ilişkilerini sürdürerek çalışmalarına yön vermek istediğini belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin artık bölgesinde çok önemli bir konumda olduğunu dile getirdi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile ikili iş birliklerini her zaman sürdüreceklerini kaydeden Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, üniversitemizin hayata geçirdiği projelerle ilimizin gurur kaynağı olduğunu dile getirdi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e görevinde başarılar dileyen Vali H. Mete Buhara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)