Başkan Ekicioğlu yeşil-beyazlı ekibin eski yöneticileri tamamen rahatlattı

 

Yeni Kırşehirspor’un

SGK borcunu da ödedi

 

GEÇTİĞİMİZ günlerde Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun kişisel çabaları, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz’ın da katkıları ile Yeni Kırşehirspor’un vergi dairesine olan ve 20 yıldır ödenemediği için eski yıllarda yöneticilik yapan 100’e yakın hemşehrimizin yaşadığı borç sorununun çözümlenmesinin ardından bu kez de 311 bin 255 liralık SGK borcu yine Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun çabalarıyla ödendi.

Kırşehir Halk Bank aracılığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu’na dün Yeni Kırşehirspor’un 311 bin 255 liralık iki kalemdeki SGK borcunu yapılandırmadan yararlanarak yatırılmasını sağlayan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na ve bu borcun ödenmesi için her türlü girişimi yapan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz’a yeşil-beyazlı ekibin eski yöneticileri ve taraftarları teşekkür etti.

Gençlikspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor Gençlikspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor

Yeni Kırşehirspor’un geçtiğimiz hafta 722 bin liralık vergi borcunu ödenmesini sağlayarak herkesin büyük sevgi ve saygısını kazan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun son olarak 311 bin liralık SGK borcuyla ödediği toplam borç 1 milyon 34 bin liraya ulaştı. Bu borcun 222 bin lirasını Kırşehir’deki bazı işadamı hemşehrilerimiz karşıladı.

Kırşehirspor’un vergi ve SGK borcunun ödenmesinde maddi katkıda bulunanların o işadamı hemşehrilerimizin isimleri şöyle:

Feyzullah Duran, Servet Beydoğan, Mustafa Yılmaz, Ziya Kabadayı, Hayri Aslan, Murat Tekdoğan, Nihat Dağıstan, Çağatay Han Torun, Ali Ardıç, Mustafa İzzet Doğan, Mustafa Duran. (HABER: SALİH HANÇER)