Kırşehir Ticaret Borsası: "Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz" Kırşehir Ticaret Borsası: "Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz"

Kırşehir Defterdarlığı tarafından organize edilen Yatırımcı Bilgilendirme Toplantısı Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda Defterdarlık, SGK, TSO, KOSGEB, Gümrük Müdürlüğü, Halk Bankası Şube müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü yatırımcılar için mevcut istisna, muafiyet ve teşviklerle ilgili sunum yapmışlardır.

Toplantıya, Kırşehir Defterdarlığı, Kırşehir SGK İl Müdürlüğü, Kırşehir KOSGEB İl Müdürlüğü, Kırşehir Halk Bankası Şube Müdürlüğü, Kırşehir Gümrük Müdürlüğü ve Kırşehir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü yetkilileri, üyeler ve oda temsilcileri katıldı.

Toplantıda katılımcılara, İşletmeler, yatırımcılar ile kurumlar arası iletişimin güçlendirilmesi, Mevcut işletmeler ve ile işletme kurma potansiyeli ve niyeti olanlar arası iletişimin sağlanması ve güçlendirilmesi, Şehrin ve ülkenin ekonomisine katkı sunulması, Mevcut yatırımcılar ile yatırım yapmak isteyen iş insanlarına kanunların destek, teşvik ve imkanları konusunda bilgilendirilmesi, Ekonomik gücü olan insanlara, firmalara yatırım yapmaları için ortam hazırlama ve imkanlar sunma konusunda bilgi sunma, Mevzuat ve yatırım konusunda ilgili kitlelerde farkındalık oluşturulması ve yatırım teşvikleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)