28 Ekim’de başlayan heyecan fırtınası, bu hafta oynanacak olan maçlarla sona erecek ve şampiyon belli olacak…

YABANLISPOR MU?

YEŞİL KAMANSPOR MU?

28 EKİM 2023 tarihinde toplam 8 takımla katılım sağlanan ve çift devreli lig usulü olarak oynanmaya başlanılan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi 2, Pazar günü ise oynanacak olan tek maçla 2023-2024 futbol sezonu sona erecek. Şampiyon takım da bu hafta oynanacak olan maçların ardından belli olacak.

Kırşehirspor’un grubundaki takımlara cezalar geldi Kırşehirspor’un grubundaki takımlara cezalar geldi

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezon bu hafta oynanacak olan 3 karşılaşmayla sona erecek.

Kaman Cevizspor’un bu sezon 2 maça çıkamaması üzerine diskalifiye olurken, sezonun son haftası oynanacak olan 3 karşılaşmanın ardından belli olacak. Lider Yabanlıspor, son maçında Mucurgücüspor’u yendiği takdirde şampiyonluğunu ilan edecek.

Lider Yabanlıspor ile takipçisi Yeşil Kamanspor arasındaki şampiyonluk yarışı bu hafta belli olacak. Yabanlıspor, Mucurgücü’nü yendiği takdirde şampiyonluğunu ilan edecek.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezonun son haftasının açılış maçında 14.haftada şampiyonluğu yakından ilgilendiren iki karşılaşma aynı saatte oynanacak.

Lider Yabanlıspor, deplasmanda Mucurgücüspor’la, takipçisi Yeşil Kamanspor ise Bağbaşı tesislerinde 40 Şehirgücüspor’la karşı karşıya gelecek. Maçlar saat 11.30’da başlayacak.

Amatör kümede sezonun son maçında Kırkent FK ile Minik Kramponlar karşılaşacak. Bağbaşı Sentetik sahasındaki karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Öte yandan Yabanlıspor’un Mucurgücüspor’u yenmesi durumunda şampiyonluğunu ilan edecek ve Mucur İlçe Stadyumu’nda şampiyonluk kupasını havaya kaldıracak. Yabanlıspor şampiyon olursa, BAL’da mücadele eden Gençlikspor’da ligde kalması durumunda BAL’a çıkma adına Ahi Stadyumu’nda baraj maçı oynayacaklar. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)