TFF'de seçim günü TFF'de seçim günü

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

YABANLISPOR (U11): Yüksel Eray Eser**, Celil Yavuz**, Mustafa Eymen Vural**, Yiğit Derviş Şahiner**, Sefa Muharrem Gökbulut**, Hacı Emir Kılıçlı**, Kaan Yorgancı**, Ali Ziya Ulutaş**, Yiğit Doğan**, Hamza Genç**, Zafer Duran**

ANTRENÖR: Hüseyin Doğan

GENÇLİKSPOR (U11): Ahmet Muaz Yonca**, Berke Yıldırım**, Kutay Bilal Süzen**, Ayaz Miraç Şenol**, Süleyman Polat**, İbrahim Talha Koç**, İbrahim Timur Boynueğri**, Arda Ölmez**, Emir Alp Yaylacı**, Salih Çoban**, Yiğit Efe Yaz**Kürşat Gebenli**

ANTRENÖR: Murat Uyumsal, Ömer Demiryol

GOL: Maçta gol olmadı

U11 GENÇLER Ligi’nin 13. haftasının açılış maçında Yabanlıspor ile Gençlikspor karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maç 6.haftada olduğu gibi yine golsüz eşitlikle sona erdi.

Cuma günü sabah 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın yönettiği maçın ilk yarısında her iki takım buldukları pozisyonları golle sonuçlandıramayınca devre 0-0’lık eşitlikle sona erdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında da takımlar pozisyon üretmekte güçlük çekince maç başladığı gibi 0-0 sona erdi ve her iki ekip 13.haftayı 1’er puanla kapattı.

Muhabir: Fahrettin Toker