GENÇLİK ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Kulüplerarası yıldız kızlar Voleybol İl Birinciliğinde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak 4 karşılaşmayla 3.hafta müsabakalarının heyecanı yaşanacak.

Toplam 8 takımın tek devreli lig usulüne göre mücadele edildiği kulüplerarası yıldız kızlar voleybol il birinciliğinde geçtiğimiz hafta oynanması gereken 2 hafta maçları, ilimizde düzenlenen Muay Thai Türkiye şampiyonasından dolayı ileri bir tarihe ertelenirken, sporseverleri bu hafta 3.karşılaşmaların heyecanı bekliyor olacak.

Yıldız kızlar voleybol il birinciliği 3.haftanın açılış maçında ilk maçını kaybeden iki ekip Kızıközüspor ile Gençlikspor karşı karşıya gelecek. Mücadele Cumartesi günü sabah 09.30’da Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanacak.

Kırşehirspor U12’ye muhteşem başladı: 4-1 Kırşehirspor U12’ye muhteşem başladı: 4-1

3.haftada Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında ise saat 11.00’da Ayyıldızspor ile Kırşehir Yıldızlarıspor kulübü karşı karşıya gelecek.

3.hafta heyecanı Pazar günü 2 karşılaşmayla devam edecek. Pazar günü oynanacak olan günün ilk maçında ilk haftayı galibiyetle kapatan ve şampiyonluk yarışı içinde yer alan İlgimspor ile Yurdumspor karşı karşıya gelecek. Sabah saat 09.00’da başlayacak karşılaşma Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanacak.

Yıldız kızlar 3.haftanın kapanış maçında ligin iddialı ekiplerinden Akademispor ile Ömer Halis Demir karşı karşıya gelecek. Aşıkpaşa Spor Salonu’nda ki karşılaşma saat 11.30’da başlayacak. 

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)