KIRŞEHİR Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği kulüplerarası yıldız kızlar voleybol il birinciliğinde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 2.hafta karşılaşmaların heyecanı yaşanacak.

Toplam 8 takımın tek devreli lig usulüne göre oynandığı yıldız kızlar voleybolda 2.haftanın açılış maçında ilk maçında Kızıközüspor’u 3-0’la geçerek sezona galibiyetle başlayan İlgimspor, Aşıkpaşa Spor Salonu’nda Cumartesi günü sabah saat 09.30’da Kırşehir Yıldızlarıspor ile karşı karşıya gelecek.

2.haftanın 2.karşılaşmasında Cumartesi günü saat 11.00’da ilk maçında güçlü rakibi İlgimspor’a set alamadan kaybeden Kızıközüspor ile Ayyıldızspor karşı karşıya gelecek.

Yıldız kızlar voleybolda heyecan Pazar günü oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek.

Pazar günü oynanacak olan Ligin 2.haftanın 3.karşılaşmasında ligin şampiyonluk adaylarından olan ve ilk maçını kazanan ekiplerden Akademispor, sabah 09.30’da Yurdumspor’la karşı karşıya gelecek.

2.haftanın kapanış maçında ise ilk maçını kazanan Ömer Halis Demir Spor Kulübü ile Gençlikspor Aşıkpaşa Spor Salonu’nda saat 11.00’da kozlarını paylaşacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Kırşehir, Nazilli maçı Kendirciler’in… Kırşehir, Nazilli maçı Kendirciler’in…