Kırşehirli İş İnsanı Mustafa Düger'in Kırşehir İyilik Derneği ve Kırşehir Şehit Aileleri Derneği ile gerçekleştirdiği etkinlikte, Kırşehirli şehitlerin isimleri ile  yetimlere gıda çeki dağıtımı yapıldı.
Üzerinde şehitlerin isimlerinin bulunduğu zarflarda, gıda çeklerinin yani sıra şehidin hayatını konu alan bilgi broşürü yer aldı. 
Konuya ilişkin açıklamada bulunan iş insanı Mustafa Düger "Şehitler haftamızın önemine vurgu yapmamız gerekiyor, vatan için gözünü kırpmadan canını feda eden aziz şehitlerimizi tanımak, tanıtmak, anlamak, anlatmak asli vazifemiz. Bu vesile ile bizlerden bir selam bekleyen yetimler ile şehitlerimizin selamını buluşturduk. Emeği geçen başta şehit aileleri dernek başkanı Mutlu Kılıçaslan ve iyilik Derneği Kırşehir Şube Başkanı Yakup Aydın beye çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 
Konuyla ilgili Kırşehir Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan "İş insanımız Mustafa Düger beye teşekkür ediyoruz, şehitlerimiz adına yetimlere dokunması bizleri ve şehit ailelerini ziyadesiyle ile mutlu etti. Emegi geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi.
İyilik Derneği Kırşehir Şube Başkanı Yakup Aydın ise Mustafa Düger'in düzenli olarak yetimlere faaliyet yaptığını belirttiği konuşmasında, "Mübarek ramazan ayında hem aziz şehitlerimizi aklından çıkartmayan hem de memleketin yetimlerine dokunan başta Mustafa Düger bey olmak üzere Katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)