Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Kırşehir’den aday adayı

 

“BU KUTLU YOLDA BEN DE VARIM”

Mucur’da üç dönem Belediye Başkanlığı yapan Atılgan Yılmaz, gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Kırşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Eşiyle birlikte Grand Hotel Terme’de bir basın toplantısı yapan Atılgan Yılmaz, 15 yıllık belediye Başkanlığı tecrübesiyle Kırşehir’e en iyi hizmetleri getirmek için Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

Başkan Atılgan yılmaz, aday adaylığı gerekçesini açıklarken, şu ifadelere yer verdi:

“Anavatanım, baba yurdum ozanlar diyarı şirin Kırşehir’e hizmet etmek için Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Aday Adayı oluyorum. Başbuğ Alpaslan Türkeş’in, Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun, Bilge Lider Doktor Devlet Bahçeli’nin ve Dünya Lideri Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlu yolunda yürüdük ve yürümeye de devam ediyoruz.

“Hep yeni hep ileri seçim sloganımızla bu şehre hizmet etmek için bu kutlu yola çıkıyoruz. Ahi Evran’ın, Cacabey’in, Yunus Emre’nin Aşıkpaşa’nın, Hacı Bektaş-ı Veli’nin, Ahmedi Gülşehri’nin, Büyük Usta Neşet Ertaş’ın memleketi olan kadim şehir Kırşehir için hayallerimiz var…

“Ahi Evran, Yenice, Medrese, Aşıkpaşa, Kervansaray, Bağbaşı, Nasuhdede, Güldiken, Bahçelievler, Kuşdilli, Kayabaşı, Kındam, Çukurçayır ve Gölhisar mahallerimizle ilgili projelerimiz var.

“Kılıçözü Çayı, Dinekbağı, Üçgöz, Güvercinlik, Değirmendere, İmareti, Akbayır’ı ve kaplıcalarıyla bu şehri ilmek ilmek biliyoruz… Suyu sıcak olan bu şehrin insanlarının sıcakkanlılığı ve mertliği ile Allah dostlarının duasıyla bu şehre son nefesime kadar hizmet edeceğime yemin ediyorum. 15 yıllık belediye tecrübesi, 45 yıldan fazla siyasi tecrübemizle her kesim tarafından kabul gören bir kardeşiniz olarak ak parti Kırşehir belediye başkan aday adayı olarak BU KUTLU YOLDA BENDE VARIM DİYORUM.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ )