Başkan Torun, açtı ağzını yumdu gözünü!

Başkan Çağatay Han Torun, küme düşeceğiz” eleştirilerine yanıt verdi:

 

“Vazgeçmek, korkakların

Kırkent, Mucur’u ilk yarıda yıktı: 2-1 Kırkent, Mucur’u ilk yarıda yıktı: 2-1

marifetidir, başaracağız”

 

KIRŞEHİRSPOR’UN hafta sonu deplasmanda oynadığı ve 2-1 mağlup olduğu Diyarbekirspor maçının ardından taraftarların sosyal medya hesabından yaptıkları sert eleştirilere Başkan Çağatay Han Torun’dan sert karşılık geldi.

“Kendi şahsi imkanlarımız ile yürüttüğümüz mücadele için de kusura bakmasın kimse bizi bu kadar seviyesizce eleştiremez” diyen Başkan Çağatay Han Torun, bu ligte kalmak için her şeyi yapacaklarını ve lig sonuna kadar bu mücadeleden vazgeçmeyeceklerine dikkat çekerek yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti:

“Bakıyorum da zor zamanların yaşandığı şu günlerde leş kargaları uçmaya başladı yine. Her ne kadar dikkate almak istemesem de içimi dökmek istedim. Boynuna tasma bile çok olan kişiler bizlerin boynuna davul takmaya çalışıyor. Öncelikle eleştiri sınırını aşarak işi hakarete varan söylemlere getiren her kimse, ettikleri hakaretleri bin misli ile alnının ortasına iade ediyorum. Tek işi eyyam yapmak olup, takıma müspet tek faydası olmadan, sırf kulübün isminden ve sevenlerinden kendine rant sağlamak adına grup oluşturup dört yıldır, ancak özellikle bu yıl kendi imkanları ile takımı için elinden geleni yapan gerçek Kırşehirspor sevdalısı yöneticileri sırf antipati duydukları için sosyal medya kalemşörlüğü ile yalan yanlış bilgi ve algılarla taraftarı provoke edip itibarsızlaştırmaya çalışan güruhlar ne yazık ki hayatın her mücadelesinde var. Sizlerin amacının üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek olduğunu biliyorum. Yüzümüze gülüp arkamızdan iş çevirenleri de biliyorum. Kendilerini dünyanın merkezine koyup her şeyin kendileri için yapıldığını, ya kurum, ya da insanların kendilerine bir borcu olduğunu düşünen bu cahil zümreye rağmen biz yine imkanlarımız dahilinde elimizden gelen yapmaya devam edeceğiz.

“Sanki şehir bize büyük kaynaklar bulmuş da biz heba etmişiz gibi bir yaklaşım ucubedir. Kendi şahsi imkânlarımız ile yürüttüğümüz mücadele için de kusura bakmasın kimse bizi seviyesizce eleştiremez. Bizim ne size borcumuz, ne de sizlerin bu zarar veren ucube eylemlerinizle kaybedecek vaktimiz yok. Sizlere karşı dik duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz. Tarlada ne iziniz var ki hasatta yüzünüz olacak. Bizlerin ne şartlarda mücadele ettiğini bilen, bizlerle beraber üzülen ama verdiğimiz mücadeleye saygı duyan, eleştiri ve tavsiyesini seviyesini koruyarak yapan taraftarımızı ayırıyorum. Ancak konuşup yazarken herkes haddini bilmeli, edep kurallarını terk etmemeli. Benim kimseye şirin görünmek gibi bir kaygım yok. O yüzden de şantajlara boyun eğmeyeceğim. Mezarıma bile dimdik gireceğim. Tek kaygım takımımın başarısı. Bunun içinde elimden gelen her şeyi bir Kırşehirspor taraftarı olarak yapıyorum. Başarı, bütçe meselesidir. O yüzden kimse bana milyonlar koyduk önüne neden risk yaşıyoruz diye eyyam ve algı yapmasın. İnsanlara selam olsun, inanmayan da çok umurumda değil zaten... Vazgeçmek, korkakların marifetidir. Başaracağız.”

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)