Sigortam.net'in 'Tatil dönemi yola çıkmadan önce en çok neyinizi sigortalatmak istersiniz?' sorusunu yönelttiği halk röportajına katılanlar arasında 'ev ve araba' cevabı öne çıktı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin önde gelen dijital sigorta platformu Sigortam.net, hem toplumda sigorta konusundaki farkındalığı artırmak hem de tüketicilerin ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği sokak röportajlarına devam ediyor.

Yaz tatili yaklaşırken sokağa çıkan Sigortam.net, 'Tatil dönemi yola çıkmadan önce en çok neyinizi sigortalatmak istersiniz?' sorusunu yönelttiği vatandaşlardan 'eğlenceli yanıtlar' aldı.

Sokak röportajına farklı bakış açılarıyla verilen yanıtlar arasında ailesini, eşini, sevgilisini, yaz aşkını, kedisini sigortalatmak istediğini söyleyenler dikkati çekti.

Bayram tatilinde en çok  Antalya tercih ediliyor Bayram tatilinde en çok Antalya tercih ediliyor

Güneş kremini, uçak biletini, güneş gözlüğünü, bilgisayarını, değerli eşyalarını, telefonunu sigortalatmak isteyenler de öne çıktı. Röportaja katılanların en çok verdiği yanıt ise 'Evimi ve arabamı sigortalatırdım.' oldu.

UZMANINDAN SINAV ÖNCESİ BESLENME ÖNERİLERİ

Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Uzman Diyetisyen Melis Bengisu Demirci, 3 milyonu aşkın adayın yarışacağı üniversite sınavı öncesinde açık satılan gıdalardan, yağlı kızartmalardan uzak durulması gerektiğini belirtti.

Kaynak: (İSTANBUL, AA)