Bu yıl 26 Şubat-1 Mart tarihleri arasında 35.’si kutlanan Vergi Haftası nedeniyle İl Defterdarı Mustafa Kurt başkanlığındaki heyet Vali H. Mete Buhara’yı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Vali Buhara, “Ülkemizin kalkınmasında ve kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en hızlı ve en kaliteli şekilde ulaşmasında devletimizin en büyük gelir kaynağı olan vergilerin sağlıklı bir şekilde toplanmasının önemli rolü vardır. Kırşehirli vatandaşlarımızın da vergi konusuna gereken hassasiyeti gösterdiğine inanıyorum. Bu vesileyle, her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşması, toplumun tüm kesimlerinde benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacıyla çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri yürütülen Vergi Haftası kutlu olsun.” dedi.

Ziyaret, İl Defterdarı Mustafa Kurt’un bu yıl “Geleceğimiz Vergimizle Güvende” ve “Vergi Geleceğimizin Anahtarıdır” sloganlarıyla kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında ilimizde yürütülecek faaliyetler hakkında bilgi vermesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)

Şehir merkezinde feci kaza Şehir merkezinde feci kaza