Akçakent ve Çiçekdağı ilçelerimizde Vali H. Mete Buhara başkanlığında düzenlenen “Mahalle ve Köy Muhtarları Toplantısı”nda muhtarların talep ve istekleri dinlenildi.

İlgili kurum amirlerimiz tarafından kurumlarınca ilçelerimizde yürütülen çalışmalara ve faaliyetlere dair sunumlar gerçekleştirilen toplantılarda sunumların ardından muhtarlarımızın talep ve isteklerine yer verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Buhara, “Düzenlediğimiz toplantılarda devletimiz ile vatandaş arasında köprü vazifesi gören muhtarlarımızın talep ve isteklerine yer veriyoruz. Kurum amirlerimiz ilçelerde yürütülen faaliyetler hakkında muhtarlarımızı bilgilendiriyor. Muhtarlarımızın ilettikleri sorunlara imkânlar ölçüsünde çözümler üreteceğiz.” dedi.

Saksılarda üretilerek ihracatı da yapılan mavi yemişe talep artıyor Saksılarda üretilerek ihracatı da yapılan mavi yemişe talep artıyor

Toplantılara Vali H. Mete Buhara'nın yanı sıra Milletvekili Necmettin Erkan, Vali Yardımcısı Turan Soğukoluk, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sadık Gülecen, Kaymakamlar, ilçe yöneticileri ve ilgili kurum amirlerinin yanı sıra ilçelerin köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantının ardından ilçede yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelen Vali H. Mete Buhara, ilçede devam eden yatırımları da yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. (HABER MERKEZİ)