Vali H. Mete Buhara, Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çetin'in de konuşmacı olarak katıldığı ve toplumsal yardımlaşma konusunun ele alındığı toplantıda İlimizde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Kuran-ı Kerim Tilaveti ve ardından İl Müftüsü Mustafa Tekin’in selamlama konuşması ile başlayan programda din görevlilerine hitap eden Vali H. Mete Buhara, “Toplumun refahı ve huzuru açısından görevini gayretle ve azimle yerine getiren din görevlilerimize önem vermekteyiz. Toplumu bir arada tutan, toplumla iletişimde üslubuna dikkat eden, vatandaşla görüşmede onlarla gönül köprüsü kuran, topluma yön veren tüm din görevlilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Kılıçoğlu Ailesi'nin acı günü Kılıçoğlu Ailesi'nin acı günü

Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çetin de konuşmasında, Toplumda Zekat Bilincinin Artırılması, Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı Zekat Hizmetlerinin nasıl işlediğine dair sunum gerçekleştirdi. (HABER MERKEZİ)